Serhat Çevrim

Serhat Çevrim Kimdir?

Kısa Açıklama

Blogger, yazar, genç politikacı, Atatürkçü, Cumhuriyetçi.

Genel Bakış

1992 Kırklareli’nde doğdum. 1999’da öğrenim hayatıma başlamak için ailem ile birlikte İstanbul’a geldim. KKTC Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde lisans eğitimimi tamamladım.

Çocukluğum Kırklareli’nin Çakıllı Beldesi’nde geçti. İlkokul öğrenimimi İstanbul-Küçükçekmece’de bulunan Gültepe İlköğretim Okulu’nda tamamladım. Lise eğitimimi de yine aynı ilçede bulunan Zehra Mustafa Dalgıç Ticaret Meslek Lisesi’nde tamamladım. Aslında meslekten devam etme gibi bir niyetim yoktu. Hayalim öğretmen olmaktı. Ama olmadı. Meslekten devam ettim ve Doğu Akdeniz Üniversitesi’nde Uluslararası Finans okudum.

Politikaya olan ilgim 2002 seçimleriyle başladı. Televizyonda Deniz Baykal’ı, seçim pusulasında da Altı Ok’u görmem ilerleyen yıllarda benim politikaya olan ilgimi arttırdı.

İnsanların; adaletli, eşit, özgür ve demokratik bir düzende yaşayacağı Türkiye hayalim vardır. Blog yazmaya başladığım günden beri “Yarınlar Bugünden Güzel Olacak” sloganını kullanıyordum. Şimdi bu sloganın yanına yeni bir slogan daha ekledim: “Herşey Çok Güzel Olacak”

Evet, “Yarın, Herşey Çok Güzel Olacak” Çünkü insanımıza inanıyorum. İnsanın mesleği, görüşü ve yeri ne olursa olsun, insan isterse dünyanın değişeceğine inanıyorum.

Yorumdan ayrıl

Powered by themekiller.com anime4online.com animextoon.com